• Новинка
EuisdanAA Кола Auto Външна Покрив Декоративен Перка на Акула AM/FM Радио RV Сигнална Антена Антена Черен(Coche Auto Exterior Techo Decorativo Aleta de tiburón Radio AM/FM Señal RV Antena aérea Негър

EuisdanAA Кола Auto Външна Покрив Декоративен Перка на Акула AM/FM Радио RV Сигнална Антена Антена Черен(Coche Auto Exterior Techo

Оценки:
BGN 9.59

Налично
Налично

Име на продукта : Автоматична антена.Материал : Пластмаса.Съдържание на пакета : 1 х Автоматична антена.Цвят : черен(De color негър.Размер : 20 x 5 x 4.5 см/3.9" x1.96" x 1.8"(L*W*H)(Tamaño : 20 x 5 x 4.5 см / 3.9" x1.96" x 1.8" (L * W * H).Euisdan AA Кола Auto Външна покрив Декоративен перка на акула AM/FM Радио RV Сигнална антена Антена Black Model : T-02018 For Цел украса на колата - не истинска антена Свободна регулиране на ъгъла на наклона на тази автоматична антена;Размерът на това автоматично украса : 20cm Weight : 71g Description in Spanish Coche Auto Exterior Techo Decorativo Aleta de tiburón Radio AM / FM Señal RV Antena aérea Negro Nombre del producto : Auto Antenna Material : Plástico Contenido del paquete : 1 x antena automática De color negro Tamaño : 20 x 5 x 4.5 см / 3.9" x1.96" x 1.8" (L * W * H).

Подробности

Подобни продукти в категория

Информация